IT riešenia od A do Z

Naše služby pokrývajú kompletný cyklus prípravy a realizácie náročných IT projektov. Pomôžeme vám s celým procesom projektu – od návrhu cez predpredajnú podporu až po jeho samotnú realizáciu. Spoľahnúť sa na nás môžete aj v oblastiach ako sú popredajná podpora, financovanie IT projektu, marketingové služby a IT vzdelávanie, dátová analytika, cloudové riešenie na mieru, IT security a ďalšie.

Dodávame riešenia z oblasti:

Bezpečnosť

Datová analytika

Servery

Sieťová infraštruktúra

Datové úložiska

O DNS

Spoločnosť DNS a.s. je českým distribútorom s pridanou hodnotou (Value Added Distributor, čiže VAD). Na českom trhu pôsobíme od roku 1997 a od roku 2018 na trhu slovenskom. Za tú dobu sa DNS vyvinula vo veľmi úspešnú, sebavedomú a finančne stabilnú firmu s obratom presahujúcim 3 miliardy korún.

Dodávame riešenie od významných výrobcov z oblastí: bezpečnosti, dátová analytika, servery, dátové úložiská, sieťová infraštruktúra, či softvér.

IT projekt od A do Z

Pomôžeme zaistiť kompletný cyklus prípravy a realizácie IT projektov zahrňujúci nielen predpredajnú podporu, podporu pri samotnej realizácii či popredajnú podporu. Našim obchodným partnerom a ich zákazníkom pomáhame aj s financovaním IT projektov. Máme veľký marketingový tím a sme tak schopní vám zaistiť aj marketingovú podporu obchodu.

Zaistíme:

Konzultačné služby

Náš tím skúsených konzultantov rád poradí a pomôže so všetkými fázami projektu tak, aby jeho realizácia bola úspešná, maximálne vyhovovala prostrediu zákazníka a bola pre neho prínosom.

Zaistíme:

Technická podpora

Technickú podporu môžu partneri využívať už od prvého kontaktu so zákazníkom.

Zaistíme:

Financovanie

Pomáhame našim partnerom a koncovým zákazníkom s financovaním IT projektov.

Zaistíme:

Marketing

Náš marketingový tím je pripravený pomôcť s aktivitami smerom ku koncovému trhu ak zviditeľneniu kľúčovej technológie výrobcu.

Zaistíme:

Logistika

Potrebujete niečo previesť alebo uskladniť bez ohľadu na to, či ide o jediný server alebo niekoľko kamiónov s kompletnou výbavou nového dátového centra?

Zaistíme:

Vzdelávanie & Certifikácia

K spoľahlivej a efektívnej prevádzke IT technológií je potrebné mať aktualizované znalosti a kompetencie. DNS umožňuje svojim obchodným partnerom široké možnosti školenia a certifikácií.

Sme autorizovaným poskytovateľom medzinárodne uznávaných certifikačných testov spoločnosťou Pearson VUE. Táto certifikačná platforma ponúka certifikáciu od najvýznamnejších technologických firiem. Ponúkame nielen certifikačné testy výrobcov s ktorými spolupracujeme, ale aj všetky testy dostupné v sieti Pearson VUE.