Vzdelávanie & Certifikácia

K spoľahlivej a efektívnej prevádzke IT technológií je potrebné mať aktualizované znalosti a kompetencie. DNS umožňuje svojim obchodným partnerom široké možnosti školenia a certifikácií.

Vzdelávanie partnerov

Pomáhame našim partnerom so získavaním znalostí a certifikovaním špecialistov tak, aby boli schopní svojim zákazníkom ponúknuť vždy najkvalitnejšie služby.

Naši lektori sú špecialisti vo svojom odbore a sami si svoje znalosti a zručnosti pravidelne dopĺňajú. Môžu tak vždy prispôsobiť školenia úrovni znalostí poslucháčov a ich očakávania.

Nami organizované školenia prebiehajú v sídle spoločnosti alebo online. V prípade priania, je možné školenie realizovať priamo u partnera.

Certifikácia

Sme autorizovaným poskytovateľom medzinárodne uznávaných certifikačných testov spoločnosťou Pearson VUE. Táto certifikačná platforma ponúka certifikáciu od najvýznamnejších technologických firiem.

Ponúkame nielen certifikačné testy výrobcov s ktorými spolupracujeme, ale aj všetky testy dostupné v sieti Pearson VUE.

Kompletnú ponuku testov nájdete na webe www.pearsonvue.com, prípadne je možné si dohodnúť individuálny termín certifikačnej skúšky.

Proces registrácie na certifikačnú skúšku Pearson VUE je pre každého výrobcu odlišný, pre spoločnosť Huawei je nasledujúca:

1. Vytvorenie ID Huawei


Vytvorte si ID na stránkach výrobcu Huawei.

2. Vytvorenie ID Pearson VUE

Vytvorte si ID pre certifikáciu Pearson VUE. Tu nájdete aj detailné informácie k postupu certifikácie v rámci certifikácie Huawei.

3. Propojenie oboch účtov

K prepojeniu účtov dôjde k vyplneniu formuláru na stránke www.pearsonvue.com/huawei, ktorý sea zobrazí po kliknutí na tlačítko Login pod logem Huawei.

Ponúkame dve možnosti ako sa na certifikačnú skúšku prihlásiť.

  1. Dohovorte si dátum a čas certifikačnej skúšky podľa vlastných možností s Janou Kažimírovou cez email jkazimirova@dns.cz  alebo telefonicky 724 222 140.
  2. Cez odkaz https://home.pearsonvue.com/huawei, kde sa po prihlásení postupnými krokmi dostanete k výberu vami požadovanej skúšky,
  3.  výberu testovacieho centra (zadajte najskôr lokalitu – Prague a následne vyberiete DNS a.s.) a formu platby až k potvrdeniu termínu skúšky.