Flash Only+ Program: Turbocharge pre váš business jedine s NVMe SSD za cenu SAS SSD

Huawei IdeaHub

Éra datového centra All-Flash je práve teraz!

Explozívneho rastu dát alebo rastúca návštevnosť vášho webu. Ste skutočne pripravení na výzvy a príležitosti trhu dátových centier v roku 2021? Vyberte si pole NVMe end to end (E2E) na modernizáciu dátového centra ešte dnes.

Spoločnosť Huawei predstavuje “FlashOnly+” program, ktorý umožňuje získať všetky výhody NVMe SSD Storage za cenu SAS SSD Storage s rovnakou kapacitou. Tento program je ušitý pre Huawei all-flash OceanStor Dorado 3000 V6 a OceanStor 2600 V5.

OceanStor Dorado 3000 V6 je jednoduchý, ľahko použiteľný a nákladovo efektívny úložný systém SSD (Solid State Drive), ktorý je široko používaný vo non-core scenároch. Využíva úplne novú hardvérovú platformu Huawei a plne prepojenú architektúru SmartMatrix na poskytovanie symetrických aktívnych služieb.

OceanStor 2600 V5 je inteligentný hybridný flash úložisko novej generácie pre konvergenciu aplikácií. Je vybavený prémiovou hardvérovou platformou s výkonnými schopnosťami konvergencie a inteligentným softvérom pre správu. Úložný systém ponúka vynikajúcu funkčnosť, efektivitu, spoľahlivosť a O&M.

Zdieľajte udalosť

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Viac aktualít

Buďte v obraze

Prihláste sa do newslettera